Gitmek le Alakalı SözleR

Gitmek le Alakalı SözleR

Etiketler ilahiler,güzel sözler,damar sözler,cuma mesajları, islamı konular, duygusal sozler hikayeler ayet ve süreler
Damar Sözler Gitmek le Alakalı SözleR
Kategori guzel-sozler
Bu İlahi Sozleri Sayfası 427 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Güzel Sözler

Gitmek le Alakalı SözleR Hakkında Detaylar

Gitmek ile ilgili sözler, her gün giden günbatımı bizleri yeniden günebaşlatan bıkmadan usanmadan hayatımıza yön cizen yüce Yaradanın bahşettiği gün Ve Dönüşü olmayan gitmeler, den bahsetmek istedik acızane bir özgün yazı ile.

 

Giderken,neden geldiğini unutma.Giden gitmiş hüzün ayaklandırmak boşuna.. Gitmek, Özlem, Sabır 

Hayatımızda her daim gitmeler olacak. Sevdiklerimizi geride bırakmanın adıdır gitmek ki özlem nasıl dır onu bilelim. Özlem içini buruklaştırır, hüzün verir ruhuna, hasret çöker gözlerine, Sağ oldukcada bir gün kavuşma hayalleriyle geçer bu gidişler.İnanırsın elbet bir gün bu gitmenin geri dönüşü olacak...elbet bir gün elbet bir gün diye diye.Beklersin Sabırla Güzeldir bu gitmeler..

Birde gidip de dönemeyen lerin durumu var..İşte bu gitmeler çok acıdır. Gidenler! Allah tan gelen emire uyup gitmiştir.Geride kalan ların hayatlarının değiştirecek , yeni bir yol ayrımına girişlerinin sebebidir..Gitmeler, Giden gitmiştir ne yapsan nafile geri dönüşü olmayan bu gidiş ahirete göç tür ...Ahirete göçmüş tüm sevdiklerimize Allah ımın Rahmetiyle cennet mekan olsun. Bizlere bir gün sen de gidecek olduğunu vaktin ve zamanın geldiğinde. Hatirlatmadir.

Gönülden gitme ise yaşarken insana en dokunan hayatını alt üst eden, psikolojini bozan senin gönlünde yer vermene ragmen,görünmez bir iple baglandığın,sevdiğin,değer verip yere göye sıgdıramadıklarının gönlünden gitmesindir..

Bu gidiş in verdiği zarar yaşamın da unutulmaz bir iz bırakmasına yer aacar ki sen eski sen olamazsın.!!!Yaşarsın aldığın dersle dikkatlı olmaya özen gösterirsin.Derler ya bir müsübet bin nasihattan iyidir. Tamda öyle olur.Doğru ve yanlış İyi ve kötü yol ayrımını seçmede bir uyarıdır.

İyiler ve Kötüler hep olacak ama sen inadına iyi kalacaksın.

Çünkü sen farkındasın hepsi imtihan ve her şey burası için değil. Yaşayarak gidenleri yada gitmeni tercube ederek öğreneceksin.Sen bunu biliyorsun o zaman gereğini yapmalısın.

Gidene yol verip,gelene kapı açmalısın..

 

 

Her gün giden bizlerden birde Günbatını var.. Gider ve vakti geldiğindede .Günün aydın olsun deyip bizlere yeni bir yaşam sevinci katar.

Sabahına uyandığınız her gün,kulluk defterinin boş bir sayfasıdır. Gece uyuyana kadar o sayfayı güzel şeylerle doldurmaya bak..

 

Bir eylem gibi gözükse de gitmek fiili, bir fiilden çok daha fazlasını ifade eder aslında. Devrim diye anılan gitme işi arkada bırakılan enkazlar ile bilinir genelde.

Sabrın son noktasında başlar çoğu zaman.

İlahilerSozu.com ailesi olarak sizleride gidip gelmeler olsada aramizda görmek mutlu eder bizleri..

Selam ve Dua ile

Sıradaki Konular

 • DamaR SözleR Afilli SözleR DamaR SözleR Afilli SözleR Etkileyici Damar Sözler,Sayfamızda en güzel damar sözler harıka afilli sözler bulabilirsiniz. Bu alanda duygularınızı ifade etmenizde yardımcı olabileceğini düşündüğümüz siz değerli ziyaretçilerimiz için özenle seçerek hazırlamış olduğumuz en güzel en yeni Damar sözler,Afilli Sözleri
 • Sadakat İçten Gelmeli Sadakat İçten Gelmeli Hayatımızda olmazsa olmaz bir ruh halidir Sadakat ,En hakikisini insan ilk kendinde hisseder. Kişi nin kendisinde varsa etrafına da yansıtır.Yansıması olduğundada,. Her Şey Güllük gülüstanlık olur . Atasözü de ne kadar da uydu.
 • Dua larda Buluşmak Dua larda Buluşmak Selamun Aleykum! Sayın saygı değer sayfa Dua Bahçeci takıpcilerimiz. Bizler elimizden geldiğince birlikte beraber olabilmemiz için her konuda paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz. Bu gün de dualarımızda kendimize ederken dualarımızı başkalarınıda giyabinda, yada yanımızda birbirlerimize duanın ne kadar önemli olmasını aldık ..Dua, Allah ile kul arasında kuvvetli bir bağdır. Allah katında bizim ehemmiyetimiz, değerimiz duamız sayesindedir. Duamız yoksa bir değerimiz de yoktur. Rabbimiz demiyormu Anın beni, anayım sizi..
 • Dua ile Cuma Vakti Sözleri Dua ile Cuma Vakti Sözleri Yeni bir gün yeni bir Cuma vakti.Bu mübarek Cuma vakti tüm İslam aleminin Dua larla birlik olma zamanı.Bizde ilahilersozu.com Ailesi olarak sizlere dua lı bir Cuma vakitleri dileriz Hayırlı Cumalar
 • Komik Espirili Günaydın Pazar Mesajları Komik Espirili Günaydın Pazar Mesajları Sevdiklerinizin hafta sonları eğlenceli bir şekilde kutlamaya ne dersiniz? Sosyal medya ( Whatsapp, İnstagram, Fcaebook, Twitter, vs ) üzerinden de kolaylıkla kutlamanız için sizlere, en komik ve eğlenceli hafta sonu Pazar mesajları hazırladık.
 • CumA GeceSi SözleRi CumA GeceSi SözleRi Dua bahçesi derki Cumanın gelişi perşembeden belli olur..Bir perşembe akşamından sizlere selam olsun..Kişi dostunun dini üzeridir öyleyse her birimiz kiminle dostluk kuracağımıza dikkat edelim..ilahilersozu.com sayfamızda okunacak paylaşılacak sözler ve resimler bulunmakta. takıp te kalıp sizlerde sevdiklerinize mesajlar, ve yahut ta sohbet sitemize girip dostluklar kurabilirsiniz.
 • Gonul Sofrasi Rahmet Pinari Gonul Sofrasi Rahmet Pinari en güzel 2021 sözler Güller Kervanı , Gönülden Damlalar,EsraRengiz Sözler, Güller Sofrası,Gönül Sofrası ,Rahmet Pınarı Ile Ilgili Facebbok Aramalari Gönül Sofrası Rahmet Pınarı Resimli Gönül Sofrası Cuma Mesajları Gönül Sofrası Rahmet Pınarı Indir Gönül Sofrası Dua Dostu Rahmet Pınarı Cuma Mesajları Gönül Sofrası Rahmet Pınarı Videosu Gönül Sofrası Rahmet Pınarı Kandil Mesajları
 • AsLan Burçu özLeLikLeri AsLan Burçu özLeLikLeri AsLan Burçu özLeLikLeri,Güzel sözlerde FARKlilik her zaman olan şeydir.. Zaman zaman her kesimin ilgisini çeker BURÇ lar,bizde günün konusu olarak aldık bu güzel sayfada .Malum bu Ay Aslan burçunda oldugumuzdan da sizlere Aslan Burçunun özlelliklerin bahsedegiz..Kendine güvenen,gururlu , kibirli, heybetli burç
 • RaHatSız Etmeyİn Sözleri RaHatSız Etmeyİn Sözleri RaHatSız Etmeyİn Sözleri,Damar sözlerle giriş yapmak geldi içimden bu günde, anlayana tabiki..Insan bazen duygusallaşır bazen de duygular onu kontrol eder.Her şekilde karmakarışık ruh halimiz olur, İnsanız ne insanları anlayabiliyoruz nede kendimizi anlata biliyoruz
 • KandiL Günleri İçin DUA KandiL Günleri İçin DUA KandiL Günleri İçin DUA sözleri,Öncelikle İslam aleminin kandilini kutlar Peygamber efendimiz Hz. Muhammed mustafa sallahu aleyhus selam ın hürmetine Rabbim bizlerin Dualarını kabut etmesini cani gönülden dilerim.Güzel bir dua demeti hazırladık içten sıçacık dua . bize verdiği isteme duygusu ile istiyoruz..şu mübarek gecede bir kere daha halimizi arz etmek istiyoruz.Halimiz sana ayan