Afilli,Komik espirili Sözler

Afilli,Komik espirili Sözler

Etiketler Afilli,Komik, espirili Sözler
Damar Sözler Afilli,Komik espirili Sözler
Kategori guzel-sozler
Bu İlahi Sozleri Sayfası 166 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Güzel Sözler

Afilli,Komik espirili Sözler Hakkında Detaylar

Sıkıcı Ortamlari Neşeli hale getirmek için Espirili Komik Ve Afilli Sözler Sayfamızdan Faydalanabilir, Tüm sevdiklerinize Espirili,Komik Mesajlar,Afilli mesajlar kategorimizde Sevdiklerinize Beğendiğiniz Kısa Sözler Mesaj olarak atabilir, Gönderebilirsiniz. veya Sosyal medya hesaplarınızdan Paylaşabilirsiniz.

 

Hayat bizim dedikodusu sizin .... Hayırdır..?

Hiç tanımamış olarak dinleseydim sözlerinizi cennetlik oynamışsınız derdim.;)

2021 bir soluk al kardeşim, bi sakınleş.

Sözleriniz ateş ediyor ama, kişiliğiniz kuru sıkı!!!

Kim bilir, şimdi hangi duygu limanın da yüreğin. Sevinç mi, hüzün mü? Bilmem.
Takvimler yitik, mevsimler rehin. Bahar mı, güz mü? Bilmem.:/

Yanlış numarayı aramışım , kapatırken ağız alışkanlığı Görüşürüz diyerek kapattım 2 gün sonra mesaj attı  noldu aramadın diyo....

Şordakine Zorla Kahve içirip, 40 yıl kilitleyesim var.! Şiiişt ..Kahve içekmi laa

Erkek adam Tesbihini Sallar, götünü başını değil..

Evlenme programında hayır cevabı alınca çıkış yolunu şaşıran yaşlı amca gibi uyandım bugün, öylesine yıkılmış öylesine feleği şaşmış.

Emoji yollaya yollaya artık yazı yazmayı unutup tekrar hiyeroglif döneme geri döneceğiz galiba:D

Kimsenin kahrını çekemem deyip psikolog olmak.

Evde telefonla konuşurken yeni yerler keşfediyorum 

Hayat bir maraton ve benim ayağımı ayakkabı vuruyor.

Bir insanı mutlu edemiyorsan yanında kalıp huzursuz da edemezsin.

Keşke iyi dostlar biriktireceğime dolar biriktirseydim.

Hocam x`e değer verince y trip atıyo.

Patronum kovunca sen beni kovamazsın ben istifa ediyorum dedim, tazminat alamazsın deyince o zaman sen kov dedim, artistliğin lüzumu yok.

Tutunacak dalım yok diyen Arkadaşımı, Ormana götürüp bıraktım..

Temel mesele, insan olmak. Bu ise kararlı, dürüst ve neşeli olmak demek,
evet, herkese ve her şeye rağmen neşeli olmak, çünkü sızlanmak zayıfların işidir.:P

Nereye gidiyorsun sorusuna hemen geliyorum diyen tek milletiz.

Keşke gözümden milyonlarca yaş düşseydi de Sen düşmeseydin..

Bir mum ateşe gönül vermiş, ateş onu eritip tüketse de razıymış, çünkü onu seviyormuş,
bu sevgiye hayatını adayan mumun tek korkusu, o eridiğinde ateşin sönmesiymiş.

“Senin anan güzel mi” şeklinde bir reddetme biçimi olan bir ülkede samimiyet tartışılamaz bence.

Çayın cinsiyeti olsa kesin kız olurdu. 5 dakika ilgilenme hemen soğuyor.:D

Süt içince vücudun uykusu gelirmiş, kahve içince vücudun uykusu kaçarmış. Dün gece sütlü kahve içtim. Vücut ne yapacağını şaşırdı.

İlişki durumum; oda beni seviyor, bende odayı, ama salonda çok tatlı.

Canım bu kaprisleri hazır mı alıyosun, kendin mi yapıyosun?

Bir evde anne varsa önce bayat ekmek yenir. Bir evde anne yoksa, taze ekmek de bayat gelir.:(

O değil de çamaşır makinesinde niye cam pencere var. Koca makina yalan mı söyleyecek yıkıyor işte.

Mevsim mevsim değil sanki karışık kaset.
;)
Aman ya onu mu kafama takıcam” dediğim her şeyi en az 6 ay düşünüyorum.

Evde sıkılmaktan sıkıldım, çıkıp biraz da dışarıda sıkılayım bari.

Ders çalışma süreci; “Masayı toplama, çayı koyma, mesajlara son kez cevap verme, kitapları kategorize etme, karnını doyurma ve kapanış.

Kız, sol gözüne çektiği eyelineri milimi milimine sağ gözüne de çekiyor,
Sen kalkmış beni sevebilir misin diyorsun. Canını alır ruhun duymaz.

Kendini vazgeçilmez sananları bi türlü anlayabilmiş değilim, ben kafam bozulunca kendimden bile vazgeçiyorum. Enteresan.:P

Uyandık mı uyandık. Onda problem yok. Ama sor bakalım, nasıl uyandık? Niçin uyandık? Uyanmak istedik mi? Gönül rızasıyla mı uyandık?

Hava sıcak olsun soğuk olsun parçalı bulutlu olsun sürekli kendimi çay içerken buluyorum. Adamlar ne biçim icat yapmışlar.

Neredeyse 1 hafta oldu ama hâlâ yokluğuna alışamadım. Onsuz ağzımın tadı yok. Galiba dayanamayıp 2 tane atacağım. Çay şekersiz içilmiyor.

Küçükken annemiz pekmez içirirken “bu deden, bu anneannen, bu baban için” dediğinde onlara olan sevgimizi gösteriyor gibi hepsini içerdik.

Ne hoş bir güzelliği vardır; hafif adımlarla, dünyadan gülümseyerek geçenlerin.Kimseye bir kötülüğü dokunmadan yaşayanların, onurlu bir yaşamı seçenlerin.
 

YORUM YAP


Sıradaki Konular

  • GünayDın Yeni GünE GünayDın Yeni GünE Bu gün de Cumartesi gününe Günaydın  diyerek başlamak istiyorum siz ilahilersozu.com ailesine..Hepimizin bir güne başlama rutin i vardır. Kimimiz çok erken,kimimiz geç velakin her gün yeniden başlarız6 .. Burda sizlerle birlikte olmaktan  sohbet ortamındaymış gibi hissetmekten çok mutluyum.. Günaydın yeni gün.
  • Cuma mız Bayram olsun Cuma mız Bayram olsun Dünyanın neresinde olursak olalım Cuma günü geldiğinde Müslümanlarının Kalbi bir nokta da buluşur..Cuma günü islam alemi için önemli bir gün..Selamun Aleykum din kardeşlerim.
  • Affetmek ile İlgili Sözler Affetmek ile İlgili Sözler Affetmek ile İlgili Sözler, Affetmek Hakkında Sözler, Affetmek ile İlgili En Güzel Sözler, Af Sözleri, Affetmek Üzerine En Güzel Sözler, Bağışlamak ile İlgili Sözler, Bağışlama Sözleri, Bağışlamak Hakkında Sözler, Bağışlamak ile İlgili En Güzel Sözler, En Güzel Af Sözleri, En Güzel Bağışlama Sözleri, Bağışlama Sözleri, Affetmek ile İlgili Kısa Sözler, Sevgiliye Af Sözleri, Kısa bağışlama Sözler
  • Ender Tekin Suriye Ender Tekin Suriye Ender Tekin Suriye 2022 yeni Yeni Ender Tekin den Süriye ilahisi.Rabbim müslümanlara birlik beraberlik nasip etsin ..Ender Tekinle süriye sözleri.
  • Hayatın İçinden Özlü Sözler Hayatın İçinden Özlü Sözler Hayat ,Zamanla ilgili sözleri ,hayatı akışına bırakmak sözleri birçok kişi tarafından aratılan ve paylaşılan sözlerin başında geliyor. Biz de bu içeriğimizde sizlere zamanla , hayatın içinden yalanlara, öfkelenmek ve intikam duyguların kabarması( maalesef) ile ilgili ve en güzel sözlerini bir araya topladık. İşte en güzel zamanla, hayatla, öfkeyle sitemli ilgili özenle sectığimiz sözleri sizlere sunduk .. Sizlerinde sosyal medya dan whahtapp, facebook ınstgram twitter hesaplarınızdan duygularınızı paylaşabilirsiniz .. İyi okumalar
  • Zıt olmadıkça zıddı tanınamaz Zıt olmadıkça zıddı tanınamaz Zıtlık ile ilgili güzel sözleri sizler için bir araya getirdik bu sayfada. Anlamlı ve etkileyici Zıtlık sözlerini bu sayfada okuyabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer, zıtlıklar olmasaydı, yeknesak bir hayat olurdu. İnsan bir gün gelir ondan da bıkardı, bazen iyi, bazen kötü, bazen hasta bazen sağlıklı, bazen mutlu bazen mutsuz olduğu durumları arar. Çünkü, güzelliğin kıymetini ancak çirkinliklerle anlayabilir. Sağlığın kıymeti hastalıklarla ve ölümle anlaşılmaktadır.
  • farklı Cuma mesajı farklı Cuma mesajı hayirli cumalar olsun ilahilersozu.com takipcileri bu güzel cuma sabahinda Yakınlarının cumasını tebrik etmek isteyen müslümanlar için yeni Cuma sözleri hazirladık cuma mesajlari paylaşımı yapacakl olan takipcilerimiz ücretsiz sitemizden faydalanabılırler hayırlı cumalar
  • Anlamlı Kapak sözler Anlamlı Kapak sözler Anlamlı Kapak sözler,Bu gün PAZAR ve bu güzel tatil gününde sizlere anlamlı kapak sözleri hazırladım . Pazar keyfinizi anlamlı KAPAK sözlerle oturduyunuz yerden ulaştırmak istediğiniz mekan dan ,kişilere kolaylıkla günümüzde özelliklede sosyal medya hesaplarında facebook.twitter,whatsapp, instagram gibi yerlerde paylaşarak hem içimizdeki duyguları hemde varsa etrafımızda taş atabilecek kişilere gönderme yapabiliriz. Her yerde kullanıla bilecek Anlamlı KAPAK sözler var sizler için..Mutlu pazarlar kazasız belasız huzur içinde bir Pazar günü olsun inşAllah. Başlamadan önce söyleyelim,buradaki sözler söyleyen kişiye havalı, söyleneni ise şaşkın yapar. Ayrıca bazı kapak sözleri resimli ekledik. Hadi başlayalım
  • Cuma sabahi mesajları Cuma sabahi mesajları Cuma sabahi mesajları,Müslümanlar resimli ve dualı cuma mesajlarını araştırıyor. Sevdiklerinizle cuma günü bereketini paylaşmak için onlara dualı ve ayetli cuma mesajları gönderebilirsiniz. İşte en yeni ve en güzel resimli ve hadisli cuma mesajları
  • Dini İslami iyi geceler sözleri Dini İslami iyi geceler sözleri Manevi hava katan Dini İslami İyi Geceler Mesajları her insanı mutlu eden mesajları başında gelmektedir. İnsanlar doğası gereği İyi Geceler Mesajı almak ister. İşte, bizlerde sizlere en güzel Dini İyi Geceler Mesajları ve en güzel İslami İyi Geceler Sözleri bir araya getirdik. Sevdiklerinize yollayabileceğiniz gibi ayrıca bu anlamlı dini iyi geceler sözlerini facebook ve twitterdan paylaşabilir whatsapptan yazabilirsiniz.